סדנאות גילוף בעץ למתחילים ומתקדמים

הצטרפו אלי לסדנת גילוף בעץ בה תגלפו בעצמכם כף בישול נהדרת!

נעבוד בשיטת עבודה מסורתית עם כלים ידניים , גרזן וסכיני גילוף, נסביר ונדגים כיצד לעבוד בטכניקה נכונה ובטוחה שתאפשר לכם להמשיך ולגלף כפות מעץ טבעי באופן עצמאי ובזמנכם החופשי .

מה נלמד בסדנא:
נלמד כיצד לבקע ענף שמצאנו בצד הדרך עם גרזן הגילוף.
כיצד לעשות AXING OUT לעיצוב הכף הראשוני.
 כיצד לעבוד עם סכיני גילוף, ישרה ומעוקלת בטכניקה נכונה.
 נלמד על סוגי אחיזות שונות ומתי נכון להשתמש בכל אחת
כיצד לייבש נכון את הכף ואיזה שמן ליישם כגימור.
 אציג עשרות כפות שגילפתי ונדון על פרופורציה ועיצוב כף WABI SABI פשוטה ונעימה.

 

מיקום הסדנה: בזכרון יעקב או בכל מיקום אחר בתיאום מראש.
שעות הסדנא: כ 5 שעות. 
עלות הסדנה למשתתף בזכרון יעקב: 380שח למשתתף – מקסימום 7 משתתפים.

לסיכום – מוזמנים לסדנא חד פעמית שתגרום לכם להתאהב במדיטציה של הגילוף בעץ ירוק בשיטות מסורתיות.

לפרטים והרשמה – חיים חן – 0503445305

 

* יעל נוביק " נהניתי מאד מסדנת גילוף הכפות. חיים משתף בהנאה ובנדיבות בידע ובנסיונו הרב. בהדרכה מקצועית ותמציתית נותן חיים פתח לעולם הרחב של חווית הגילוף, באמצעות הדגמות של שלל טכניקות ומצבים. למדתי להנות מפעולה פשוטה אך מספקת מאד, תוך הקפדה מירבית על בטיחות בזמן העבודה.
טעימה שעושה חשק. ממליצה בחום."

* רותי ושני זיו –  "הסדנא היתה נפלאה, נהננו מאוד.  חיפשתי סדנא זוגית לשני ולי. לבלות יחד, ללמוד מיומנות חדשה. הסדנא עלתה על כל הציפיות. אתה מסביר נהדר, הבטיחות מעל הכל. השקט והיופי שעוטף את הכל סביב"

* ניצן –  "הגעתי לפרסום על הסדנא דרך מודעה בפייסבוק שהתגלגלתי אליה. העבודה עם העץ והיצירה של כף בישול ממשהו שהיה עד לפני כמה שעות גזע עץ טבעי, היא חוויה שכבר כמעט לא יוצא לי לחוות – עבודה עם חומר, בסבלנות במשך כמה שעות, התנסות בפעם הראשונה בעבודה עם גרזן (!), זאת חווית העמקה שמשלבת גם חוויה פיזית ממש חזקה וכיפית וגם חוויה נפשית של למידה והשקעה וכמובן כל זה יחד עם הליווי המסור של חיים, הרצון שנלמד כמה שיותר בפרק זמן הקצוב, הסבלנות, היחס האישי לכל אחד מאיתנו.
אחרי חמש שעות הרגשתי שיצאתי מתוך איזה עולם מקביל (קל להרגיש את זה אולי כשחוזרים לצבא), התחושה הזאת של ליצור משהו לגמרי בעצמך זה כזה מגניב! הראתי לחברים שלי את הכף בגאווה כמו ילד שמראה ציור שהוא צייר בגן. לגמרי עשה לי חשק לעוד. תודה לך חיים. 🌷🌷"

* קובה פז–  "מאוד נהנתי בסדנת גילוף הכפות אצל חיים. מההסבר המפורט, משימת הדגש על השלבים השונים, על אופן השימוש בסכיני הגילוף השונות וכן משימת הדגש בנושא הבטיחות. בנוסף החומוס של דניאל היה מעולה והזמן טס , חמש שעות חלפו כשעתיים. היה ממש קצר אך לעניין וקבלנו בסיס נהדר. חזרתי הביתה ואני מגלף. תודה".

המלצות משתתפות ומשתתפי הסדנאות

לפרטים והרשמה - חיים חן - 0503445305

גלילה לראש העמוד