סדנאות גילוף בעץ למתחילים ומתקדמים

סדנאות גילוף בעץ ירוק למתחילים

הצטרפו אלי לסדנת גילוף בעץ בה תגלפו בעצמכם כף בישול נהדרת!

נעבוד בשיטת עבודה מסורתית עם כלים ידניים , גרזן וסכיני גילוף, נסביר ונדגים כיצד לעבוד בטכניקה נכונה ובטוחה שתאפשר לכם להמשיך ולגלף כפות מעץ טבעי באופן עצמאי ובזמנכם החופשי .

מה נלמד בסדנא:
נלמד כיצד לבקע ענף שמצאנו בצד הדרך עם גרזן הגילוף.
כיצד לעשות AXING OUT לעיצוב הכף הראשוני.
 כיצד לעבוד עם סכיני גילוף, ישרה ומעוקלת בטכניקה נכונה.
 נלמד על סוגי אחיזות שונות ומתי נכון להשתמש בכל אחת
כיצד לייבש נכון את הכף ואיזה שמן ליישם כגימור.
 אציג עשרות כפות שגילפתי ונדון על פרופורציה ועיצוב כף WABI SABI פשוטה ונעימה.

 

מיקום הסדנה: בזכרון יעקב או בכל מיקום אחר בתיאום מראש.
שעות הסדנא: כ 5 שעות. 
עלות הסדנה למשתתף בזכרון יעקב: 350שח למשתתף – מקסימום 7 משתתפים.

לסיכום – מוזמנים לסדנא חד פעמית שתגרום לכם להתאהב במדיטציה של הגילוף בעץ ירוק בשיטות מסורתיות.

לפרטים והרשמה – חיים חן – 0503445305


תגובות מייצגות ממשתתפים בסדנא:
* תהילה הופמן – " הסדנא של חיים פתחה אותי לעולם הגילוף ונתנה לי כלים שימושיים להמשיך לגלף גם לבד. חוץ מזה שהסדנא מהנה מאוד ובאווירה טובה וכיפית 🙂"

* אלעד גרהם – היה ממש אדיר. האמת שאני כבר שנה בערך ממש רציתי להיכנס לגילוף כפיות, אבל לא הצלחתי להתחיל והסדנא באה משמיים. שתדע שאני גאה בטירוף מהכפית שייצאה לי, תודה, מניח שעוד נדבר לגבי טיפים וכו."

* טל וזיו "רצינו להודות לך שוב על החוויה המדהימה שסיפקת לנו. ענית על כל הצרכים שלנו בהדרכה המקצועית שלך, בליווי האישי והאכפתי, בסבלנות המרגיעה שלך, בידע העצום ששיתפת אותנו בו וכמובן באירוח נהדר".

* אופיר בודובלה "שמחתי לקחת חלק בסדנאת גילוף כף עץ שהעברת. חשפת אותנו לשיטות עבודה בטוחות ויעילות, העשרת מנסיונך ואירחת מכל הלב. אחלה ניקוי ראש – אמליץ בחום לכל מי שמחפש הרחבת אופקים והתנתקות משגרת היומיום, תודה!".

* שמעון שובל "אחרי למעלה משנה של נסיון לתיאום עם חיים, הגעתי סוף סוף לסדנת יום שישי. חיים ניחן בסבלנות אין קץ וברצון עז ללמד ולהשכיל. הסדנה לוותה באווירה מעולה ונעימה, מלמדת, מלאת שקט מצד אחד ורעש של גרזנים מצד שני, באירוח נפלא בביתו של חיים, ובסופה – כף שימושית!.
ממליץ בחום רב למי שמעוניין ללמוד קצת על התחום ולהתנסות ביצירה. ".

* יעל נוביק " נהניתי מאד מסדנת גילוף הכפות. חיים משתף בהנאה ובנדיבות בידע ובנסיונו הרב. בהדרכה מקצועית ותמציתית נותן חיים פתח לעולם הרחב של חווית הגילוף, באמצעות הדגמות של שלל טכניקות ומצבים. למדתי להנות מפעולה פשוטה אך מספקת מאד, תוך הקפדה מירבית על בטיחות בזמן העבודה.
טעימה שעושה חשק. ממליצה בחום."

* רותי ושני זיו –  "הסדנא היתה נפלאה, נהננו מאוד.  חיפשתי סדנא זוגית לשני ולי. לבלות יחד, ללמוד מיומנות חדשה. הסדנא עלתה על כל הציפיות. אתה מסביר נהדר, הבטיחות מעל הכל. השקט והיופי שעוטף את הכל סביב"

* ניצן –  "הגעתי לפרסום על הסדנא דרך מודעה בפייסבוק שהתגלגלתי אליה. העבודה עם העץ והיצירה של כף בישול ממשהו שהיה עד לפני כמה שעות גזע עץ טבעי, היא חוויה שכבר כמעט לא יוצא לי לחוות – עבודה עם חומר, בסבלנות במשך כמה שעות, התנסות בפעם הראשונה בעבודה עם גרזן (!), זאת חווית העמקה שמשלבת גם חוויה פיזית ממש חזקה וכיפית וגם חוויה נפשית של למידה והשקעה וכמובן כל זה יחד עם הליווי המסור של חיים, הרצון שנלמד כמה שיותר בפרק זמן הקצוב, הסבלנות, היחס האישי לכל אחד מאיתנו.
אחרי חמש שעות הרגשתי שיצאתי מתוך איזה עולם מקביל (קל להרגיש את זה אולי כשחוזרים לצבא), התחושה הזאת של ליצור משהו לגמרי בעצמך זה כזה מגניב! הראתי לחברים שלי את הכף בגאווה כמו ילד שמראה ציור שהוא צייר בגן. לגמרי עשה לי חשק לעוד. תודה לך חיים. 🌷🌷"

* קובה פז–  "מאוד נהנתי בסדנת גילוף הכפות אצל חיים. מההסבר המפורט, משימת הדגש על השלבים השונים, על אופן השימוש בסכיני הגילוף השונות וכן משימת הדגש בנושא הבטיחות. בנוסף החומוס של דניאל היה מעולה והזמן טס , חמש שעות חלפו כשעתיים. היה ממש קצר אך לעניין וקבלנו בסיס נהדר. חזרתי הביתה ואני מגלף. תודה".

תגובות על סדנת הגילוף מדף הפייסבוק

לפרטים והרשמה - חיים חן - 0503445305

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן